12 Kasım 2009 Perşembe

İNDİRİMMM VARRRRR !!!!!!!

S.A. Dore'nin yılbaşı kataloğuna baktınız mı?
Günümün yarısı mutfakta geçtiği için kataloğun hemen mutfak bölümüne baktım enfes ürünler var !! üstelik %40 indirimli gözüme çarpanlar alacak listeme kaydettiklerim bunlar :))

bu şık görünümlü 3'lü sıvı yağdanlık seti sadece 9,90 TL !!!! 20 TL den inmiş bu fiata !!

bu ise Oktay Ustanın meeşşhuurr limonluğu :))

fiatı ise 4,90 TL !!! 10 TL den inmiş bu fiata !!

veeeee işte benim favorimmm !! ne kadar şirin değil mi ? kullanmadığınız zaman mutfağınızda süs olarak bile kullanabilirsiniz :))) (tabi çocukların erişemeyeceği bir yerde :))bu şirin rende ise 30 TL. den 14,90 TL ye inmiş !!! 3 farklı rende boyutu var .


en sevdiğim şeydir kurabiye yapmak ! mutfağımdan hiç eksik olmaz özellikle gece atıştırmalarında çok iyi oluyor. bu ürün ise kurabiye yapımını hem eğlenceli hem de kolay bir hale getiriyor. ama en mükemmeli fiatı !!!4,90 TL evet evet yanlış değil 4,90 TL  bu üründe indirimden nasibini almış 10 TL den inmiş bu fiatakataloğa birde ben bakayım başka neler varmış derseniz buraya tık tık !!!
beğendiğiniz ürünleri sipariş için arseldi@hotmail.com

katalogdan gözüme çarpanlar şimdilik bu kadar . . . birazda diğer bölümlere bakıyım da sizlerle de paylaşırım beğendiklerimi :))

selam ve dua ile

4 yorum:

yaren dedi ki...

peki nasıl sipariş vercez ?

arzu dedi ki...

arseldi@hotmail.com adresine istediğin ürünün kodunu atman yeterli :))

selam ve du ile

yaren dedi ki...

tamam sağol :)))

naki dedi ki...

ödeme şekilleri nasıl acaba..yagdanlıklardan arıyordum.baska yerde gordum ama tekını dıyatı neredeyse o fiyattı.kaçırmamalı bu fırsatı sanırm.